Trening zachowań asertywnych dla seniorów

Fundacja PWN we współpracy z Urzędem Dzielnicy Ursynów zaprasza na bezpłatny Trening Zachowań Asertywnych, WIEM JAK KUPOWAĆ. Warsztaty skierowane są do seniorów powyżej 60-tego roku życia, którzy mieszkają na Ursynowie.

Celem warsztatów jest zwiększenie świadomości seniorów i rozwój kompetencji, które umożliwią im racjonalne i rozsądne podejmowanie decyzji zakupowych, zwłaszcza w kontaktach z telemarketerami i handlowcami. Trening poprowadzi doświadczony psycholog społeczny mgr Aneta Styńska. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

Zachowanie asertywne polega na uznaniu, że jest się tak samo ważnym, jak inni, na reprezentowaniu własnych interesów z uwzględnieniem interesów drugiej osoby. Zachowanie asertywne oznacza korzystanie z osobistych praw bez agresywnego naruszania praw innych.

Podczas treningu organizowanego przez Fundację PWN uczestnicy dowiedzą się, jakie mają prawa jako konsumenci, jakich metod namawiania do zakupu używają przedstawiciele handlowi, oraz jak w asertywny sposób bronić się przed manipulacją.

Zapisy prowadzone są w Wypożyczalni nr 109, ul. Koński Jar 10 (placówka Biblioteki Publicznej im. J.U. Niemcewicza na Ursynowie) w dniach: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 10:00-19:00 środa w godz. 11:00-15:00.

Łącznie przeprowadzonych zostanie 8 warsztatów w dziesięcioosobowych grupach. Warsztaty odbędą się w dniach 27 i 28 października br. do wyboru na sesji porannej w godzinach 9.00 ? 13.15 lub na sesji popołudniowej w godzinach 14.30 -18.45 oraz w dniach 6 -7 listopada br. również do wyboru w godzinach porannych od 9.00 do 13.15 lub popołudniowych w godzinach 14.30-18.45.

Informacje o zapisach i warsztatach: 22 643 77 59

Organizatorem warsztatów jest Fundacja PWN www.fundacjapwn.pl. Warsztaty zostały zorganizowane dzięki wsparciu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy www.ursynow.pl oraz Biblioteki Publicznej im. Juliana Ursyna Niemcewicza na Ursynowie www.ursynoteka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.