Zostań liderem opieki nad seniorami!

Z przyjemnością zawiadamiam, że zaprzyjaźniona Fundacja „Mali bracia Ubogich” wraz z „Przystankiem Alzheimer” wygrała konkurs na stworzenie sieci pomocowej dla seniorów. Szczegóły poniżej,

ZOSTAŃ LIDEREM ? wesprzyj opiekunów i rodziny chorych na chorobę Alzheimera!

Działasz na rzecz osób starszych w swoim środowisku? Zależy Ci na wspieraniu rodzin i opiekunów osób chorych na chorobę Alzheimera i inne zespoły otępienne? Chcesz działać kompetentnie i skutecznie na ich rzecz, ale czujesz, że brakuje Ci wiedzy i doświadczenia? Dołącz koniecznie do projektu PRZYSTANEK ALZHEIMER!

Od marca 2015 r. Stowarzyszenie ?mali bracia Ubogich? rozpoczyna projekt, którego celem głównym i długofalowym jest przygotowanie jego uczestników do stworzenia w swoich dzielnicach grupy samopomocowej i punktu konsultacyjno-informacyjnego dla osób i rodzin osób chorych na chorobę Alzheimera i inne zespoły otępienne. Dzięki czynnemu udziałowi w serii kilkunastu specjalistycznych szkoleń zaplanowanych od marca do listopada 2015 r., uczestnicy znacznie zwiększą swoją wiedzę i świadomość w zakresie wspierania grupy docelowej.

Uwaga! Każdego z uczestników prosimy o wypełnienie ankiety, która zawiera deklarację chęci stworzenia grupy lub punktu po zakończeniu projektu.

Ten projekt jest dla Ciebie! Już dziś wypełnij ankietę i wyślij ją drogą elektroniczną na adres mbrzozowska@malibracia.org.pl lub pocztą na adres Stowarzyszenia: ul. Gen. Andersa 13, 00-159 Warszawa. Możesz też odwiedzić biuro Stowarzyszenia i złożyć formularz osobiście. ZAPRASZAMY! Masz pytania? Zadzwoń pod numer 22 635 13 65.

Jednorazowy koszt przystąpienia do projektu wynosi 30 zł. Warunkiem uzyskania świadectwa ukończenia szkolenia będzie uczestnictwo w min. 80% zajęć.

Więcej pod linkiem: http://www.malibracia.org.pl/warszawa/aktualnosci/zostan-liderem-wesprzyj-opiekunow-i-rodziny-chorych-na-chorobe-alzheimera/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.